HTB-3100 HTB-3100A/B 25KM netLINK 10/100M Single-mode Single-fibre Fibra WDM Media Converter Un 1310nm-TX B 1550nm-TX HTB-3100 HTB-3100A/B 25KM netLINK 10/100M Single-mode Single-fibre Fibra WDM Media Converter Un 1310nm-TX B 1550nm-TX HTB-3100 HTB-3100A/B 25KM netLINK 10/100M Single-mode Single-fibre Fibra WDM Media Converter Un 1310nm-TX B 1550nm-TX HTB-3100 HTB-3100A/B 25KM netLINK 10/100M Single-mode Single-fibre Fibra WDM Media Converter Un 1310nm-TX B 1550nm-TX

HTB-3100 HTB-3100A/B 25KM netLINK 10/100M Single-mode Single-fibre Fibra WDM Media Converter Un 1310nm-TX B 1550nm-TX

44.84lei 35.88lei
In stoc
e96231

culoare: Roz
Numărul De Model: Modul Single Singură Fibră 100M de Emisie-recepție
Origine: NC(de Origine)

  • Caracteristici:

    Transmisia unui canal de semnale optice pot fi finalizate printr-o singură fibră.Acesta s-a dublat în cantitate de fibre de transmitere a datelor în comparație cu twin tip de fibre.

    Auto negociere funcție vă permite UTP port pentru a selecta automat 10M sau 100M și Full Duplex sau Half Duplex.

    UTP port suporta MDI / MDI-X auto crossover

    Sprijinirea de control al fluxului

    Sprijinirea 1552 Octet de pachete

    Circuitul intern al împiedicat thunder ar putea reduce considerabil deteriorarea convertorului cauzate de fulger de inducție.

    Proiectarea internă sau externă de alimentare de selecție de către utilizatori

    Caietul de sarcini:

    Marca produsului: NETUNK

    Model produs: HTB-3100A-B

    Nume produs: Modul Single Singură Fibră 100M de Emisie-recepție

    Distanta de transmisie: 25 km

    Fibra de interfață: interfață SC

    De transmisie de lungime de undă:

    Un terminal TX1310nm RX1550nm

    B terminal TX1550nm RX1310nm

    Rata de transmisie: 100 mb

    Produs dimensiune: 94*70*25 mm

    Produs Material: De Înaltă Calitate Din Metal

    Pachetul inclus:

    2 x emisie-recepție

    2 x sursă de alimentare externă

    Note:

    1.Din cauza diferenței între diferite monitoare, imaginea nu poate reflecta culoarea reală a elementului.Va garantam stilul este același așa cum se arată în imagini.

    2.Datorită manuală de măsurare și diferite metode de măsurare, vă rugăm să permiteți-1-3cm abatere.Multumesc!!!

    Etichete: fibra de fuziune mașină, sma la u.fl, am2302, din5, HTB, pasiv wdm, bmw lvds converter, 28 pini zif, conector ts9, fibra optica media converter.

  • Recenzii (1)

    Scrie o recenzie

Produse similare